Шановні покупці, обираючи товар, ви звертаєте увагу на графу «в наявності» чи «під замовлення», оскільки від цього залежатиме термін доставки. 

Ви можете оплатити замовлення наступними способами:

1. Банківською карткою:
Маючи банківську карту, Ви можете оплатити своє замовлення відразу ж в процесі оформлення, що робить покупку дуже зручною.
Після підтвердження замовлення Ви будете перенаправлені через захищену сторінку для здійснення оплати.
У разі вдалої транзакції замовлення автоматично змінює статус на "Оплачено".

2. Поповнення картки:
Після оформлення замовлення Ви отримуєте рахунок на Вашу електронну адресу із зазначенням загальної суми замовлення та реквізитів для оплати.
Оплата здійснюється на банківську картку:
- Приватбанку (Перелік відділень банку)
- Укрексімбанку
Після здійснення оплати обов'язково необхідно повідомити про факт оплати з зазначенням номера замовлення та суми будь-яким зручним для Вас способом (Контакти).
Якщо Ви випадково перерахували суму, що перевищує суму рахунку, то на цю різницю ми випускаємо Вам сертифікат, який автоматично буде використаний  наступного разу при розміщенні замовлення на нашому сайті.

3. Оплата готівкою:
Ви можете оплатити замовлення готівкою, якщо Ви знаходитесь в Івано-Франківську і обираєте кур'єрську доставку по місту.

4. Післяплата:
При оформленні замовлення з доставкою Укрпоштою післяоплатою Ви оплачуєте своє замовлення з урахуванням вартості доставки на пошті в момент його отримання. При цьому у момент отримання посилки Ви оплачуєте також послуги пошти за переказ грошових коштів - 4.8% від суми. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид оплати призводить до подорожчання товару.
Для замовлень понад 500 грн зберігається безкоштовна доставка і Ви сплачуєте тільки за послуги пошти за грошовий переказ.
Післяплата також можлива при доставці автотранспортною компанією "Нова пошта". При оформленні замовлення з доставкою Новою поштою і післяоплатою Ви оплачуєте своє замовлення також з урахуванням послуг Нової Пошти за переказ грошових коштів:
- близько 16 грн. + 2% від суми у разі доставки на склад;
- близько 40 грн. + 2% від суми у разі доставки до дверей.
Крім цього, ми готові розглянути будь-який інший зручний для Вас спосіб оплати. Для цього зв'яжіться з нами :)